Chloe (2009) BDRip - Filmai / LTU - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Penktadienis, 2019-10-18 7:05 PM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » Filmai / LTU

Chloe (2009) BDRip
Pavadinimas:Chloe (2009) BDRip
Info Hash:a4975824114d8836bedd0349a9008c976481fbda
Aprašymas:

Pavadinimas: Kloja
Originalus pavadinimas: Chloe
Leidimo metai: 2009
Žanras: Drama | Trileris
Reżisierius: Atom Egoyan
Aktoriai: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Nina Dobrev, Max Thieriot,  Laura DeCarteret, Meghan Heffern, David Reale, Mishu Vellani
 
Siužetas:
Ideali Katerinos ir Deivido santuoka ima byrėti, kai moteris, į širdį įsėlinus abejonei, nutaria išbandyti vyro ištikimybę.

Iš pažiūros Deivido (akt. Liam Neeson) ir Katerinos (akt. Julianne  Moore) santuoka ideali. Jie abu padarę karjeras: jis – žinomas muzikos  profesorius, ji - puiki gydytoja. Jų sūnus (akt. Max Thierot)  nepaprastai talentingas ir daug žadantis paauglys. Tačiau Katerinos  širdyje kirba abejonės. Ji jaučia, kad jų santuokai iki idealios dar  toli. Karjeros ir vaiko auginimas nejučia ištrynė iš jų gyvenimo  intymumą ir paprastą nuoširdų bendravimą. Slopinamos abejonės suveša,  kai Deividas pavėluoja į lėktuvą, skrendantį atgal į Torontą, o  Katerinai tenka atsiprašinėti svečių, susirinkusių į netikėtą vyro  gimtadienio vakarėlį.

Katerina ima įtarinėti, jog Deividas turi meilužę. Ji įsitikinusi, kad  Deividas ne šiaip sau pavėlavo į lėktuvą. Tokios mintys tarsi kirminas  ima graužti Kateriną ir viena atsitiktinė pažintis paskatina ją  patikrinti vyro ištikimybę: viešbučio bare ji susipažįsta su aukštos  klasės mergina pagal iškvietimą. Klojė (akt.Amanda Seyfried) –  intelektuali ir įspūdinga gražuolė, kurią būtų galima pavadinti  šiuolaikine geiša. Ji suteikia vyrams tai, ko jiems trūksta gyvenime,  tačiau jos paslaugos įkandamos ne visiems. Katerina paaiškina, jog  įtaria vyra svetimavimu ir su Klojė pagalba nori patikrinti, ar vyras  ryžtųsi dar vienam romanui. Ji žino, kad Klojė – idealus variantas: jos  vyras tikrai nesusidomėtų pigia vištele. Klojė darbas – suvilioti  Deividą ir pateikti Katerinai ataskaitą apie visas pasimatymų detales.

Klojė – patyrusi mergina pagal iškvietimą. Suvilioti vyrą jai nėra  didelis iššūkis, o jei kartais pasitaiko kietesnis riešutėlis, ji nuo to  patiria tik didesnį malonumą. Nors Katerina seniai praradusi ryšį su  vyru ir jis jai tapo mįsle, tačiau Klojė nesunkiai perkanda jį ir  patraukia jo dėmesį. Katerina tikisi, kad jos vyras nepasiduos pagundoms  ir į kiekvieną susitikimą su Klojė ateina vildamasi, jog jų santuoką  dar galima išgelbėti. Deja, Klojė kaskart pasakoja vis pikantiškesnes  istorijas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, Katerina negali –  nepaisant to, kokios nemalonios tai žinios - užsidengti ausų ir klausosi  Klojė pasakojimų. Supratusi, kad vyras užkibo ant kabliuko, Katerina  tęsia šį keistą žaidimą: ji ir toliau moka Klojė už vyro suvedžiojimą,  ir toliau klausosi jos pasakojimų apie Deividą.

Kur nuves šis keistas slaptų aistrų trikampis? Ir kokie motyvai iš  tikrųjų slypi slapčiausiose Klojė, Katerinos ir Deivido proto kertelėse?


Kokybė: BDRip
Video: 720x400 (1.80:1), 24 fps, XviD build 46 ~1777 kbps avg, 0.26 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384.00 kbps avg
Dydis: 1490.59 Mb ( 1.562.996.736 bytes )
Trukmė: 96 Min
Įgarsinimas: Lietuvių (Profesionalus)


Kadrai iš filmo, atitinkantys kokybę:
   Jūs žiūrite: Chloe (2009) BDRip treilerį.

Kategorija: Filmai / LTU | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 814 | Parsisiuntė: 28 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas