Personal Effects - Filmai / LTU - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Antradienis, 2019-10-15 2:22 AM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » Filmai / LTU

Personal Effects
Aprašymas
Personal Effects (2009) HDRip

Failo LT aprašymas:
Linda - vidutinio amžiaus moteris. Jos vyras žuvo nuo draugo rankos išgertuvių metu ir jai tenka vienai auginti kurčnebylį sūnų Klėjų (akt. Spencer Hudson). Tai nelengvas išbandymas jiems abiem: berniukas skaudžiai išgyvena tėvo netektį, o motinai nesiseka paguosti jį ir palengvinti sunkią pykčio, nukreipto prieš tėvo žudiką, naštą. Lindai pačiai reikia pagalbos ir palaikymo.
Valteris - 24 metų jaunuolis, priklausantis nacionalinei imtynių rinktinei, tačiau jam tenka mesti sportą ir grįžti į gimtąjį miestą. Valterio dvynė sesuo taip pat buvo nužudyta, tad vaikinas grįžta į gimtuosius namus, kur prislėgti sielvarto laukia Valterio motina (akt. Kathy Bates) ir sesers sužadėtinis.
Tiek Linda, tiek Valterio šeima gyvena laukimu - jų artimųjų žudikai teisiami. Nuosprendžio laukimas užpildęs jų mintis, o tuo tarpu jie lanko paramos grupes, kuriose mėgina atgauti dvasios ramybę. Čia vieną dieną Valteris, atlydėjęs motiną, ir sutinką Lindą. Tarp Valterio ir Lindos užsimezga ryšys. Juos suartina netektis ir laukimas, skausmas ir būtinybė gyventi toliau. Kiekvienas jų skirtingai išgyvena artimojo netektį, tačiau pamažu Linda ir Valteris išmoksta pasikliauti ir pasiremti vienas kitu - juk tai ir svarbiausia: turėti į ką atsiremti, kai gyvenimas siunčia išbandymus.
Nejučia Valterio ir Lindos draugystė perauga į romantiškus santykius. Tačiau juos temdo netekties ir sielvarto šešėlis. Tiek našlei, tiek vaikinui sunku susigaudyti jausmuose, o artėjant nuosprendžio dienai įtampa auga vis labiau ir labiau. Linda stengiasi, kiek įmanoma užsimiršti darbe - bendruomenės centre, kur ji organizuoja vestuves skurstančioms poroms. Valteris atsigauna tik sporto salėje - ten, kur jo skausmas, pyktis ir nusivylimas netramdomai išsilieja. Atrodo, treniruočių terapijos padeda ir Lindos sūnui Klėjui, kurį Valteris taip pat atsiveda į sporto salę.
Tačiau laikas iki nuosprendžio nenumaldomai tiksi ir tiek Valteris, tiek Linda suvokia, kad nepaisant visų pastangų giliai įsirėžusios sielos žaizdos dar nesugijo...
Tai jautrus pasakojimas apie žmones, kurie susidūrė su netektimi ir bando atrasti gyvenimo prasmę remdami vienas kitą. Filme, pastatytame remiantis to paties pavadinimo apsakymu, naujoje, netikėtoje šviesoje išvysite aktorius Michelle Pfeiffer ir Ashton Kutcher.

Kita informacija:
Video: 720x384 (1.88:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1472 kbps avg, 0.22 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps

Režisierius: David Hollander
Aktoriai: Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher, Kathy Bates, Spencer Hudson, John Mann…
Žanras: Drama
Pagamintas: 2009
Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Kokybė: BRRip

Jūs žiūrite: Personal Effects treilerį.

Kategorija: Filmai / LTU | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 816 | Parsisiuntė: 56 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas