The Simpsons (Compleate 7 season) [XviD.DVDrip.LTU.1996-1997] - Filmai / LTU - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Sekmadienis, 2019-10-20 10:21 PM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » Filmai / LTU

The Simpsons (Compleate 7 season) [XviD.DVDrip.LTU.1996-1997]
Pavadinimas:The Simpsons (Compleate 7 season) [Animation/Comedy.XviD.DVDrip.LTU.1996-1997]
Info Hash:9cc5b670c851c7419908f7c23409fb9e097cecd6
Aprašymas:Failo aprasymas:
Matt Groening pirma karta sumaste Simpsonu seimynele Jame L. Brooks ofise. Jis turejo sukurti naujo serialo ideja. Taciau kai jau buvo beveik iki galo sukures viena savo projektu, likus nedaug laiko iki prezentacijos suprato, kad reikia viska perkurti. Todel jis sugalvojo nauja versija visuomeneje nefunkcionalios seimyneles. Veikejus pavadino savo seimynos nariu vardais ir nuda?e geltonai.

Pirma karta Simpsonai pasirode animuotoje "The Tracey Ullman Show" laidoje, su pirmuoju bandymu "Good Night" pasirode 1987 metais baland?io 19. Matt Groening pripazino, jog pirmosios seimyneles versijos buvo gan grubiai nupiestos, del to, jog animatoriai i tai neidėjo pakankamai darbo, o tiesiog perpiesė jo eskizus. Trumpos Simpsonų filmuku versijos debiutavo BBC ir D. Britanijoje. Veliau kai kurios televizijos atmete Simpsonus dėl blogos animacijos kokybes, bet galiausiai pirmaja pilnametraze serija "Simpsons Roasting on an Open Fire" parode Fox kanalas.

Simpsonai buvo pirmas tikras Fox televizijos hitas. Tai buvo pirmasis serialas, rodomas Fox televizijos, pakliuves tarp JAV TOP 20 auksciausiais reitingais vertinamu televizijos serialu. Taip pat Simpsonai susilauke koncervatyviu paziurų tevu nepasitenkinimo dėl Barto Simpsono (Bart Simpson) personazo, kadangi jis pastoviai padares koki nors setoniską darbeli issisukdavo nenubaustas. Tai pasak besikreipusiuju i Fox televizija, buvo nepavyzdingas personazas vaikams. Po kurio laiko pasirodzius Simpsonu marskineliams su Barto atvaizdu ir uzrasu salia jo ("Underachiever 'And proud of it, man!' - "Zmogus neatskleidziantis savo tikrų galimybiu. Ir tuo diziuojuosi!"), Simpsonu marskineliai ir kiti aksesuarai buvo uzdrausti kai kuriu JAV sricių viesosiose mokyklose. Kitas nepasitenkinimo Simpsonais pliupsnis buvo antrojo sezono pradzioje, pasirodzius "Bart Gets an F" epizodui, kuriame Barto mokyklos vadovybe nori ji palikti antriems metams ketvirtoje klaseje. siame epizode mokyklos patarejas cituoja kontraversiska fraze, teigdamas "Jis neatskleidė savo galimybiu ir as tuo didziuojuosi". Simpsonu marskinėliai taip pat yra cituojami ir vėlesniame epizode "Skinner's Sense of Snow", kuriame vel yra pakartojama panasi fraze.

1990 metais rugėjį Barbara Bush duodama interviu zurnalui "People" pasake, jog Simpsonai yra bukiausias dalykas, koki ji tik yra maciusi. Po sesių metu, viename is serialo epizodu Barbara su Dzordzu Busu isikele gyventi i Springfielda ir neuzilgo is jo issikrausto del konflikto su Simpsonų seimyna. Po kurio laiko Barbara Bush pareiske, jog Amerikai reiktu buti panasesnei i "The Waltons" (kita gerai ?inoma animaciniu personazu seima), nei i Simpsonus.

Re?isierius: Matt Groening
?anras: Animacija
Pagamintas: 1996/97

Kalba: Lietuvių(TV3)
Kokybė: DVDRiP
Jūs žiūrite: The Simpsons (Compleate 7 season) [XviD.DVDrip.LTU.1996-1997] treilerį.

Kategorija: Filmai / LTU | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 764 | Parsisiuntė: 55 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas