Fallout 3 Game of the Year Edition 2008 - PC Žaidimai - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Pirmadienis, 2019-10-21 12:19 PM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » PC Žaidimai

Fallout 3 Game of the Year Edition 2008
KalbaAnglų Anglų
Dydis7.56 GB
Siuntėjasmaxslayer262
Įkelta02-07-2011 09:13:05
Freeleech akcija: Šiam torrent'ui taikoma Freeleech akcija, todėl tik išsiuntimas (seed'inimas) yra skaičiuojamas!


Originalus pavadinimas: Fallout 3 Game of the Year Edition 2008 (iso) PC Game
Išleidimo metai: 2008
Žanras: Action RPG


Režisierius: Todd Howard


Šalis: USA
Kompanija: Bethesda Softworks


Kokybė: ISO failas, HD Grafika
Leidinys priklauso: Bethesda Game Studios


Aprašymas 
Fallout 3 yra kompiuterinis vaidmenų žaidimas, kurį sukūrė Bethesda Softworks. Tai yra trečiasis pagrindinis Fallout serijos žaidimas, neskaitant Fallout: Brotherhood of Steel ir Fallout Tactics.

Reklaminis filmukas išėjo 2007 m. birželio 5 dieną. Pats Fallout 3 išleistas 2008 m. spalio 28 d. Žaidimas naudoja tą patį Gamebryo variklį, kaip ir The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Vienas pagrindinių ankstesnių Fallout kūrėjų Leonard Boyarsky, paklaustas ką mano apie Interplay parduotas žaidimo teises, atsakė: „jaučiuosi, tarsi buvusi žmona būtų pardavusi mūsų vaikus". Fallout 3 kuria visiškai nauja komanda, t. y., nėra nei vieno žmogaus iš kūrusių Fallout ir Fallout 2.

Savybės:

Žaidime veikėją galima valdyti tiek iš pirmojo, tiek trečiojo asmens. Žaidėjas savo statistiką, žemėlapį ir kita mato per Pip-Boy 3000, informacinį terminalą. Kovos metu galima naudotis VATS savybe, kurios metu sustabdomas žaidimo veiksmas ir žaidėjui pasirinkus atliekami nurodyti veiksmai pagal veiksmo taškus (action points).

Postapokaliptiniame pasaulyje, kuriame vyrauja prievarta ir radiacija. Eiliniai žmonės stengiasi išlikti puolami įvairių monstrų, plėšikų (raiders), supermutantų, samdinių, gualulų (radiacijos paveiktų žmonių). Su neigiamais personažais kovoja profesionalių kovotojų grupė Plieno brolija (Brotherhood of Steel). Pasaulyje išlikusiuose miestuose prekiaujama ginklais, šarvais, gėrimais, valgiais. Tarp gyvenviečių keliauja prekeivių karavanai.

Siužetas:

DĖMESIO: Žemiau atskleidžiamos kūrinio detalės

Žaidimas prasideda nuo veikėjo gimimo, tada pasirenkama veikėjo lytis ir vardas, būsima išvaizda. Vėliau peršoku per kelis metus pasirenkamos savybės (S.P.E.C.I.A.L. - Strenght, Perseption, Endurance ir kitos savybės kaip ir ankstesnėse dalyse.) bei vėliau kitos savybės. Sužinoma, kad veikėjas auga Vault 101 slėptuvėje nuo atominės apokalipsės. Suėjus 19 metų jo tėvas pabėga iš slėptuvės, o veikėjas leidžiasi ieškoti tėvo. Vėliau sužino, kad tėvas dirbo prie labai svarbaus projekto, pakeisiančio pasaulį. Veikėjas randa tėvą vienoje iš slėptuvių įkalintą virtualioje realybėje. Išgelbėjus tėvą jis pasikviečia savo kolegę baigti pradėta Grynumo projektą, kurio tikslas išvalyti pasaulio vandenį nuo atominio karo teršalų, radiacijos. Tačiau pradėjus projektą pasirodo Anklavo kareiviai, tėvas miršta gelbėdamas savo vaiką. Veikėjas patenka į vienintelę saugią vietą, Plieno brolijos citadelę, kur sužino reikalingo projektui aparato GECK vietą. Radus GECK vienoje iš slėptuvių, pasirodo Anklavo kareiviai ir jį sučiumpa. Iš Anklavo veikėjas pabėga, padedamas vadovaujančio kompiuterio, kurio po kalinio išlaisvinimo pradeda neklausyti jam tarnavę kareiviai. Veikėjas vėl grįžta į projekto vietą, kur turi pasirinkimą išvalyti pasaulio vandenis ar juos užteršti virusų, kurį davė kompiuteris Anklave.

Operating System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7.
Minimum System Requirements: (CPU: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+; Memory: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista); Graphics hardware: DirectX 9.0c compliant card with 256 MB RAM (NVIDIA 6800 or better / ATI X800 or better)).

Recommended System Requirements: (CPU: Intel Core 2 Duo / Athlon 64 X2 5200+; Memory: 2 GB (XP) / 2.5 GB (Vista); Graphics hardware: DirectX 9.0c compliant card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD 3800 series)).

Enjoy

MaxSlayer* Respects(Stengiuosi del jusu todel ir dedu torrentus.)


   
Paveikslėliai:
Jūs žiūrite: Fallout 3 Game of the Year Edition 2008 treilerį.

Kategorija: PC Žaidimai | Pridėjo: -Guttas | Žymos: The, Of, 2008, Game, Fallout 3, Year, Fallout
Pažiurėjo: 1170 | Parsisiuntė: 111 | Vertinimas: 0.0/0
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas