Iron Man (2008) ENG/RUS - PC Žaidimai - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Pirmadienis, 2019-10-21 10:40 AM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » PC Žaidimai

Iron Man (2008) ENG/RUS
Iron Man (2008) ENG/RUS
Pavadinimas:

Iron Man (2008) ENG/RUS

Info Hash:cf6f80046e59181c87dc7d685713bae16872ce37
Aprašymas:

Pavadinimas: Geležinis žmogus
Originalus pavadinimas: Iron man
Leidimo metai: 2008
Leidėjas: SEGA Europe
Žanras: Trečio asmens Veiksmo šaudyklė 
Aprašymas:
Apžvalga iš žurnalo PC Gamer 2008/06. Teksto autorius: JcDent
Iron Man (geležinis žmogus) gimė 1963 m., kai vienas žymiausių komiksų kūrėjų Stanas Lee sumanė sukurti herojų, kuris būtų ne visai mielas: milijonierius, mergišius ir ginklų gamintojas. Be to, jis neturi supergalių. Visa jo branduoline jėga varoma sistema sukurta pirmiausia tam, kad stabdytų kūne esančią ir į jo širdį bandančią susmigti skeveldrą. Taip jis ir gyvena iki šių dienų, padėdamas įvairiems MARVEL visatos herojams.
Žaidimas atkartoja filmo įvykius, kurie, savu ruožtu, stengiasi „sutalpinti" kuo daugiau vardų į kuo mažesnį laiko tarpą. Starką ir jo draugą Yin Seng Afganistane pagauna teroristai, kurie nori, kad jiems gamintų ginklus. Įdomus faktas: komiksuose pagrobėjai keitėsi priklausomai nuo to, su kuo kariavo JAV. Šiaip ar taip, Tonis susikonstruoja pirmuosius šarvus ir pabėga (išskersdamas krūvą talibų), Yin Seng žūna. Gaila, tačiau niekas žaidime taip ir nepamini, koks ryšys yra tarp šarvų ir širdies.
Taip pat niekas nepasivargina paaiškinti, iš kur Starkas pažįsta juodaodį Rhody ar kelis kitus pakeliui užmuštus žmogėnus. Tikriausiai mes visi turime būti matę filmą.
Žaidimas daug dėmesio skiria, kad pasijaustum Dievu. Paprastai daugumą priešų žmonių Iron Man gali patiesti vienu šūviu iš savo blasterių. Žaidimo pradžioje yra dėmesio net nelabai vertų priešų, žaisti tampa sunkiau tik artėjant prie pabaigos, kai EMP pradeda trikdyti šarvų sistemų darbą, o žmonės ir malūnsparniai apsiginkluoja plazminiais pabūklais. 
Turėčiau pažymėti, kad priešai yra gan standartiniai: žmonės, tankai, malūnsparniai, gynybos patrankos. Taip šaudant piliečius labai pastebimas ragdoll fizikos ir sugriaunamų aplinkų stygius. Be to, keistas yra artimos kovos su malūnsparniais pasirinkimas: užuot sudaužęs kabiną ir pilotą (kaip visi normalūs žmonės iš Just Cause ir Mercenaries), Iron Man sugadina uodegą, kas priverčia malūnsparnį sprogti. Be blasterių leidžiama turėti kulkosvaidį arba magneto šautuvą bei raketas ar... kitas raketas. Pagalbiniai ginklai su ribotais šoviniais reikalingi dažniausiai tada, kai energiją tenka nukreipti į šarvus.
Taip, teisingai, šarvų energiją galima ir reikia paskirstyti. Esant vienodam režimui, šarvai veiks paprastai. Nukreipus energiją į šarvų sistemą, Iron Man taps atsparesnis atakoms, bet nukentės skraidymas ir šaudymas. Ginklų sistemos leidžia šarvų ir skrydžio energijos dėka naudoti galingą Unibeam ataką. Skrydžio sistema leidžia pasiekti supergreitį. Gal idėja teoriškai ir gera, bet nėra tiek daug lygių, kad reikėtų to superskraidymo, o Unibeam pradedama lėtai ir yra sutrikdoma priešų atakų. Todėl energiją teks vis nukreipti į šarvus, daugiausiai kovose su „bosais".
Šios yra daugiausiai vienodos: lauk, kol nukris priešo skydas, o tada šaudyk. Ir taip, kol numirs. Na, bent jau ne kokios judesių kombinacijos ar panašiai.
Negaliu sakyt, kad Iron Man yra blogas žaidimas. Ne, jis (dažniausiai) nekelia susierzinimo, yra ganėtinai smagus (kitaip nei dauguma superherojų žaidimų). Tačiau jo grafika ir garsas prastoki, gausu istorijos spragų. Bet galų gale, kaip gali nuteisti žaidimą, kuriame įmanoma rankomis iš naujo paleisti savo širdį?
Recommended System Requirements:
3.4 GHz processor
1.5 GB of system RAM
Microsoft Windows 2000/XP/Vista
Radeon X1800/GeForce 7800 GT video card
3 GB of hard disc space
DirectX 9.0c
Windows-compatible Game Controller
NOTE: It may be necessary to update your hardware drivers.
Intel integrated graphics chips are not officially supported.
Instaliavimo instrukcijos:
1. Paleidžiate per DAEMON Tools ir instaliuojate
2. Instaliuojate DXSETUP.exe ji rasite F:directx_mar2008_redist
3. Pereiname žaidima
Dydis: 2.36 GB
Instaliuotas dydis: 2.612.00 MB
Formatas: ISO


   


Jūs žiūrite: Iron Man (2008) ENG/RUS treilerį.

Kategorija: PC Žaidimai | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 1224 | Parsisiuntė: 104 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas