Sniper Elite - PC Žaidimai - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Pirmadienis, 2019-10-21 10:24 AM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 186
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » PC Žaidimai

Sniper Elite
Aprašymas
Sniper Elite

Failo aprašymas:
Žaidimas Jus nukels į 1945-ųjų Berlyną. Karui Europoje skaičiuojant paskutines dienas, valdysite amerikietį OSS snaiperį, persirengusį vokiška uniforma, ir turėsite neleisti rusams pagrobti vokiečių atominės bombos paslapčių, kurios leistų jiems įgyti pranašumą artėjančiame Šaltajame kare.
Prieš pradėdami užduotį turėsite pasirinkti vieną iš keturių sunkumo lygių, arba galėsite patys nusistatyti sudėtingumo subtilybes: kompiuterinio oponento sumanumą, granatos sprogimo spindulį, vėjo ir laikysenos įtaką šaudymui ar net kiek laiko užtruks pasikeisti žiūronus į snaiperio šautuvą. Jis nebus vienintelis Jūsų ginklas. Artimoje kovoje dažnai patogiau naudoti pistoletą su garso slopintuvu, automatą, kulkosvaidį ar bet kokį kitą ginklą, kurį pavyks rasti kartais pasitaikančiose atsargų dėžėse ar paimti iš nukauto priešo. Vienu metu galėsite nešiotis tris ginklus: visada turimus šautuvą ir pistoletą bei trečią, papildomą. Taip pat į ekipuotę įeina granatos, laikrodinės bombos, minos ir pirmosios pagalbos komplektai, kurie, nors ir atima dalį realistiškumo, dažnai labai praverčia.
Žaidime viską matysite trečiojo asmens akimis, tačiau daug laiko teks praleisti žiūrint pro optinį taikiklį ir žiūronus, ieškant pastatų griuvėsiuose ir ant stogų tykančių priešų. Visada geriau juos pašalinti iš didesnio atstumo, ir nuolat keisti vietą, nes priešai greitai supranta iš kur šaudoma ir bematant apsupa vienišą snaiperį, bejėgį artimoje kovoje prieš daugiau nei vieną priešininką. Šaudant reikia atkreipti dėmesį į nuotolį iki taikinio, laikyseną, širdies ritmą, vėją ir kitus kulkos trajektoriją įtakojančius veiksnius. Kartais verta specialiai netaikyti į priešo galvą - sužeidus jį kartais atbėga draugas, kurį taip pat galima pašalinti, o jei dar pataikysite į už diržo užkištą rankinę granatą... Tam tikrais atvejais savo mirtiną šūvį galėsite stebėti kulkos kameros vaizdu - sulėtintai pamatysite kaip kulka nuo šautuvo nuskrieja iki taikinio.
Užduotys žaidime labai įvairios - nuo sužeisto vokiečių pasipriešinimo nario išgelbėjimo nešant ant pečių iki Martino Bormanno likvidavimo.
Žaidimo grafika sudėtingumu nusileidžia patiems naujausiems žaidimams, tačiau yra pakankamai graži ir leidžia mėgautis žaidimu ir silpnesnių kompiuterių savininkams. Aplinka, pastatai, griuvėsiai atrodo labai gražiai, kol neprienama arčiau. Yra ir malonių akiai detalių - danguje skraidantys lėktuvai ir artilerijos ugnis, neryškumas keičiant optinio taikiklio priartinimo lygį ar lietaus lašai ant jo lešio.
Studija: Rebellion Software
Pagamintas: Ubi Soft Entertainment
Kalba: Anglų
Formatas: iso


Reikalavimai:
Minimalus / Rekomenduojami

ОS: Windows 2000/Me/NT/XP
Procesorius: Intel Pentium 1 Ghz/ 1,4 Ghz ar AMD Athlon
Ram: 256Мb/1 Gb
VGA: 32Мb/128Мb
HDD: 3,1 Gb

Jūs žiūrite: Sniper Elite treilerį.

Kategorija: PC Žaidimai | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 2892 | Parsisiuntė: 351 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (http://golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (http://golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas