Adobe CS5 Design Premium (2010) PC - Programos - Siuntiniai - Golden-Skill.ucoz.com - Pramogų portalas!
Penktadienis, 2024-06-14 0:27 AM
ReklamaV.I.P Reklama
Reklama
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai!
TVKinas.eu - Filmai online nemokamai! Vieta jūsų reklamai  
IPP.lt - Internetiniø Projektø Priegloba!

Navigacija
Kategorijos
Filmai / LTU [326]
Filmai / RU [50]
Filmai / ENG [12]
Online Filmai -LT- [27]
PC Žaidimai [239]
Animacija [15]
Nintendo Wii [37]
PlayStation2 [23]
PlayStation3 [18]
XBOX 360 [41]
PSP [66]
Muzikos Albumai [49]
Muzika [18]
Counter-Strike [83]
Programos [37]
Paveikslėliai [16]
Paieška
Apklausos
Ar geras svetainės dizainas?Rezultatai
Balsavo: 187
Statistika

Išviso Prisijungusiu: 1
Svečiai: 1
Užsiregistravę: 0
Kas šiandien apsilankė?
Pagrindinis » Siuntiniai » Programos

Adobe CS5 Design Premium (2010) PC
Adobe CS5 Design Premium (2010) PC
Pavadinimas:

Adobe CS5 Design Premium (2010) PC

Info Hash:d80d7a59e49eb74e52fa018572573a859f632c64
Aprašymas:Originalus pavadinimas:Adobe CS5 Design Premium 
Leidimo metai:2010
Leidejas:Adobe Systems Incorporated
Kalba:Anglu+Rusu


Aprasymas:
Kaip dalis "Adobe Creative Suite 5 Design Premium" apima visus svarbiausius projektavimo įrankiai. Jos padeda įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas, dirbti su bet terpės į kitą, ir sukurti išraiškingas dizainas, skirtą spausdinti, interaktyvias taikomąsias programas ir mobiliųjų įrenginių. Su šiuo paketu jūs galite sukurti įspūdingas atvaizdais ir grafika, dizainas profesionalus puslapio maketus, dizainas interneto svetaines, grindžiamas standartais, pateikti unikalus, interaktyvų turinį be raštu kodas, ir net konvertuoti maketo puslapių peržiūrai dėl prietaisų parodymų skaitymo elektroninių knygų.

Pakuotės turinio:

   
* InDesign CS5
   
* Photoshop CS5 Išplėstinė
   
* Illustrator CS5
   
* Flash CS5 Profesionalus
   
* Flash CS5 Katalizatorius
   
* Dreamweaver CS5
   
* Fejerverkai CS5
   
* "Adobe Bridge CS5
   
* "Adobe Device Central CS5

Privalumai:

   
* Naujos meno erdvėse. Gaukite geriausią daugiafunkcį turinį ir pasiekti rezultatų, kurie anksčiau atrodė neįmanoma. Įkūnyti naudojant naujas priemones darbui su animacija, video ir trimačių objektų universaliųjų integruotą kūrimo aplinką idėja.
   
* Supaprastintų eigų naudą. Efektyvus platinti savo kūrybines idėjas projekto forma skirtingoms auditorijoms. Nauja supaprastinta darbo eigas galima atlikti daugiau darbo per trumpesnį laiką. Atverti naujas galimybes kūrybiškumą, naudojant esamus įgūdžius. Kurkite aukštos kokybės projektų iš įvairių laikmenų.
   
* Bendras darbas bet kurioje pasaulio vietoje. Darbas su klientais ir kolegomis internete, dalintis savo ekrane ir organizuoti susitikimų tinkle, kur esate. Naudoti internete teikiamą pagalbą Bendrijos ekspertų "Adobe", patekti į techninio palaikymo tiesiogiai iš programinės įrangos sąsaja.

Funkcijos Design Premium ":

   
* Vaizdinė valdymas vaizdo failus. Naudodami "Adobe Bridge" galite lengvai rasti failus, peržiūrėti paveikslėlius iš miniatiūros. Mini tiltas skydelis Photoshop CS5 Išplėstinė ir InDesign CS5 bus įklijuoti failus tiesiai į atidarytus dokumentus.
   
* Optimizuotas peržiūrai. Supaprastinti peržiūros procesą Adobe CS apžvalga, vienas iš interneto paslaugų CS Live ir išlaisvinti daugiau laiko produktyviai dirbti.Organizuoti bendrą peržiūrą sesija teisė Photoshop CS5 Išplėstinė, "Illustrator CS5 arba InDesign CS5. Jūsų kolegomis ir klientais bus pasiekiama patogi įrankiai komentavimo, ir jūs galite pamatyti paliko savo pastabas dėl jų darbu susijusį kontekstą.
   
* Aukštos kokybės į naujausias operacinės sistemos. Dabar jūs pamatysite visą valdžią ir veiklą ne vėliau kaip operacinės sistemos, Apple ir Microsoft. Su paramą 64-bitų architektūrų Photoshop CS5 Išplėstinė vaizdų apdorojimo iš abiejų platformų bus lengviau.
   
* Pažangiausias priemones vaizdo apdorojimo. Prašymas Adobe Photoshop CS5 Extended standartinė pramonės sektoriui skirta redagavimo, apdorojimo ir optimizavimo aukštos kokybės vaizdus bet spausdinti projektus.
   
* Kurti profesionaliai puslapio maketai. Plėtros modelius, preflight ir gamyba spausdintų puslapių visas šias funkcijas, kurias galite atlikti Adobe InDesign CS5, dizaino aplinka su intuityvi sąsaja, kuri apima priemones, skirtas tiksliai kontroliuoti spausdinimas ir kūrybiškus padarinius plėtra.
   
* Integracija su interneto paslaugų CS Live. Integracija su interneto paslaugų Adobe CS Live pagreitinti tokių svarbių užduočių įgyvendinimą, kaip peržiūrėti dizaino, bandymų, interneto puslapių, ir bendradarbiauti medžiagų. Tam tikru ribotos trukmės laikotarpiu CS Live paslaugos yra teikiamos nemokamai.
   
* Creative 3D-funkcijų. Greitai pridėti gylio įvaizdį ir sukurti neįprastą poveikį su 3D-funkcijų Photoshop CS5 Išplėstinė. Kurti profesinio 3D-logotipai ir grafika remiasi tekste ir skaičiai, redaguoti ir paversti 3D-modelis ir dažų tiesiogiai ant jų.
   
* Kurkite dinamiškus dokumentus PDF formate. Su pagalba Adobe Acrobat 9 Pro, galite sujungti PDF dokumentus ir šablonus, sujungti bylas, brėžiniai, nuotraukos, animacija, filmus, įrašus ir kitus išteklius į vieną bendrą portfelio PDF formate.
   
* Preflight dokumentus ir korekcijos PDF formate. Adobe Acrobat 9 Pro "padeda jums sumažinti klaidų spausdinant dokumentus. Jame numatyta lėšų Išplėstinė preflighting failus ir ištaisyti bet kokius trūkumus, pakeisti neteisingus įsivaizdavimus smulkių linijų, proceso skaidrumą, transformacija, juoda konversijos, vietoje spalvos ir tt
   
* Adobe Pagalba. Raskite atsakymus į pačius sudėtingiausius klausimus, įskaitant išsamias pagalbos internetu iš "Adobe", ir papildomos medžiagos, iš išorės ekspertų, visa informacija yra prieinama tiesiai iš savo dizaino paraiška langai.
   
* Bendrosios paraiškos sąsaja Adobe. Visi paketas CS5 Design Premium "komponentų pat intuityvi vartotojo sąsaja dėka šis galite paleisti dar greičiau. Plėtros programas, reikės mažiau laiko, ir jūs galite daugiau dėmesio skirti proceso projektavimas.
   
* Universalus grafinių elementų, kurie nėra nuo jų priklausomi rezoliucijos. Adobe Illustrator CS5, galite sukurti grafika, o tada konvertuoti jį į bet kokį verslo korteles skydai mastu.
   
* Kurkite dinamiškus dokumentus PDF formate. Adobe Acrobat 9 Pro ", galite kurti dokumentų PDF formate, ir išsaugoti šį formatą, pasirengę interneto puslapių, įskaitant interaktyvių elementų. PDF versijų tinklalapius lengva spausdinti, archyvuoti, žymėti ir lengvai prieinamas.
   
* Išvalyti grafika interneto svetainėse. Adobe Illustrator CS5, galite sukurti vektorinė grafika, kad priklauso ne nuo rezoliucijos ir bus aišku, kontūrai Adobe Fireworks, Dreamweaver, Flash Professional perdirbimo, taip pat praktiškai bet ekraną.
   
* Pažangiausias priemones vaizdo apdorojimo. Galite redaguoti, manipuliuoti ir optimizuoti vaizdų internete naudojant Adobe Photoshop CS5 Išplėstinė standartinė pramonės sektoriui skirta grafikos dizaineriai.
   
* Interneto svetaines ir programas pagal pramonės šakos standartus.Projektavimas, kūrimas ir priežiūra svetainių ir programų remiantis pramonės standartus Adobe Dreamweaver CS5. Projektavimo procesą galima pradėti kartu su paraiška built-in šablonus, kad naudoti Cascading Style Sheets (CSS), o tada darbo projektus tiek vizualiai režimu ir režimu "Redaguoti kodą.
   
* Galingi įrankiai darbui su kietojo modeliai. Kurti profesinio 3D-logotipai ir grafika remiasi tekste ir skaičiai, redaguoti ir paversti 3D-modelis ir dažai tiesiogiai juos Photoshop CS5 Išplėstinė.
   
* Integracija su BrowserLab. Naršyti svetainių įvairių naršyklių ir operacinių sistemų su BrowserLab, internetinių paslaugų CS Live komponentas. Jūs neturite įsigyti įrangos bandymo arba sukurti savo laboratorijoje. Tam tikru ribotos trukmės laikotarpiu CS Live paslaugos yra teikiamos nemokamai.
   
* Adobe Pagalba. Raskite atsakymus į pačius sudėtingiausius klausimus, įskaitant išsamias pagalbos internetu iš "Adobe", ir papildomos medžiagos, iš išorės ekspertų, visa informacija yra prieinama tiesiai iš savo dizaino paraiška langai.
   
* Sukurti prototipas interneto svetainėse. Patyręs svetainių Fejerverkai CS5. Jūs galite pakartotinai panaudoti išteklius, kurie buvo sukurta Photoshop CS5, Illustrator CS5, kurti sudėtingus dokumentai PDF ar HTML, o tada eksportuoti gatavą dizaino Dreamweaver CS5 sukurti svetainę.
   
* Kurti portfelio PDF formate. Adobe Acrobat 9 Pro "leidžia jums sukurti PDF dokumentus ir sulieti paveikslėlius, animaciją, filmus, įrašus ir kitus failus į vieną portfelį PDF formate.
   
* Didelio tikslumo vektorinė grafika. Adobe Illustrator CS5, galite sukurti vektorinė grafika, kad priklauso ne nuo rezoliucijos ir bus aišku, kontūrai Adobe Flash Professional CS5 ir Flash Katalizatorius CS5 perdirbimo, taip pat praktiškai bet ekraną.
   
* Pažangiausias priemones vaizdo apdorojimo. Papildomi įrankiai Adobe Photoshop CS5 Išplėstinė padėti redaguoti, manipuliuoti ir optimizuoti atvaizdus sukurti stulbinančius interaktyvias taikomąsias programas.
   
* Dinaminis interaktyvias taikomąsias programas. Priedo Flash Professional CS5 leidžia dizaino plakatai, žaidimai ir kiti interaktyvaus medžiagų, kurios bus vienodai matomas visų operacinių sistemų ir naršyklių, bet kuriame kompiuteryje arba mobiliajame prietaise. Nustačius animacija ir interaktyviosios funkcijos, turėsite išplėsti savo dizaino galimybes sukurta Photoshop CS5 Išplėstinė, "Illustrator CS5 arba Adobe InDesign CS5.
   
* Creative 3D-funkcijų. Greitai pridėti gylio įvaizdį ir sukurti neįprastą poveikį su 3D-funkcijų Photoshop CS5 Išplėstinė. Kurti profesinio 3D-logotipai ir grafika remiasi tekste ir skaičiai, redaguoti ir paversti 3D-modelis ir dažų tiesiogiai ant jų.
   
* Dinaminis skaitmeninių dokumentų. Pridėti įspūdingas interneto ištekliais, animacijos, video ir audio į skaitmeninius dokumentus ir pristatymus naudodami InDesign CS5. Eksporto dokumentai SWF formatu tiesiai iš InDesign.
   
* Kurti interaktyvių elementų nerašant kodo. Norėdami sukurti grafika Photoshop ar Illustrator, tada konvertuoti jį į aukštos kokybės interaktyvaus turinio tinklalapių, vartotojo sąsajos ir taikymai, naudojant Flash Katalizatorius CS5. Sukurti mygtukai, slinkties juostas, slankmačiai, puslapis perėjimų, vaizdo grotuvai ir kiti daiktai net nerašant kodo.
   
* Universalus darbo eigas sukurti PDF formate. Adobe Acrobat 9 Pro "leidžia jums sukurti PDF dokumentus ir sujungti puslapio maketai, brėžiniai, nuotraukos, interneto puslapius, animaciją, filmus, įrašus ir kitus failus į vieną portfelį PDF formate.
   
* Išvalyti grafika mobiliesiems įrenginiams. Prašymas Adobe Illustrator CS5 leidžia jums sukurti vektorinė grafika, kad priklauso ne nuo rezoliucijos ir bus aiškus kontūras praktiškai bet ekraną.
   
* Bandymo turinio mobiliesiems telefonams. Planą, atlikti peržiūrėti ir išbandyti savo žiniasklaidos turinio įvairius įrenginius nuo mobiliųjų telefonų iki žaidimų konsolių, naudojant "Adobe Device Central".
   
* Sukurti mobiliosios prototipą. Priedo Adobe Fireworks CS5, ir "Device Central gali padėti jums lengvai paruošti viskas dizaino turinį mobiliesiems įrenginiams, turintiems reikalaujamas specifikacijas. Jūs galėsite sukurti judriojo ryšio svetainės Fejerverkai prototipas, žr gatavų dizaino ir bandymo ją Device Central ", ir tada eksportuoti jį toliau plėtoti.
   
* Dizaino e-knygų. Puslapiai skirtos InDesign CS5, galite eksportuoti Epub formatu peržiūrai dėl prietaisų parodymų skaitymo elektroninių knygų, įskaitant Apple iPad, Barnes & Noble "užkampis", "Amazon pakurti ir Sony Reader".
   
* Dinaminis interaktyvios prilozheniya.Interaktivnye paraiškas, įskaitant Microsites ir žaidimų sukurtų Adobe Flash Professional CS5, bus vienodai matoma visuose kompiuteriuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose, ir visose naršyklėse. Importo Dizainas iš Photoshop CS5 Išplėstinė, "Illustrator CS5 ir" Adobe InDesign CS5 yra galimybė kvėpuoti gyvenimą į juos su interaktyviosios funkcijos.
   
* Pažangiausias priemones vaizdo apdorojimo. Galite redaguoti, manipuliuoti ir optimizuoti vaizdų e-knygų ir kitų medžiagų mobiliuosiuose prietaisuose naudodami Adobe Photoshop CS5 Išplėstinė standartinė pramonės sektoriui skirta grafikos dizaineriai.Minimalus sisteminiai reikalavimai:
Operacine sistema: Microsoft� Windows� XP с пакетом SP3; Windows Vista� Home Premium, Business, Ultimate или Enterprise с пакетом SP1 либо Windows 7
Procesorius: Intel� Pentium� 4 или AMD Athlon� 64
Atmintis (RAM): 1 Гб ОЗУ
Video plok?te:Разрешение монитора 1280x800 (рекомендуется 1280x1024), видеокарта с поддержкой OpenGL 2.0, аппаратного ускорения и 16-разрядных цветов, 256 Мб видеопамяти 
Laisvos vietos (HDD):9,1 Гб свободного пространства на жестком диске для установки; дополнительное свободное пространство, необходимое для установки [не устанавливается на съемны 
Kategorija:Programos
Pilnas dydis:4.19 GB


Jūs žiūrite: Adobe CS5 Design Premium (2010) PC treilerį.

Kategorija: Programos | Pridėjo: -Guttas
Pažiurėjo: 1992 | Parsisiuntė: 143 | Komentarai: 2 | Vertinimas: 5.0/1
Iš viso komentarų: 0
Tik registruoti nariai gali komentuoti.
[ Registracija | Prisijunkti ]
Prisijungimas

Svečias

Avatar


Svečias, mes džiaugiames jus matydami. Prašome užsiregistruoti arba prisijungti!.

Šaukykla
200
Rekomenduojam
FireFox  Opera    
Serverio reklama 5lt/men
Top'ai
Tinklapių Top Reitingai
/>
Partneriai
 • Online filmai nemokamai.

 • ReklamaV.I.P Reklama
  Reklama
  Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba.
  Vieta jūsų reklamai Vieta jūsų reklamai Golden-Skill.TK 
  Vieta jūsų reklamai
  Išsižadėjimas: Nė vienas failas, kuris matosi puslapyje, nėra patalpintas šiame serveryje. Puslapyje matomos nuorodos yra patalpintos puslapio vartotojų. Šios svetainės (//golden-skill.ucoz.com) administracija neturi nieko bendro ir negali būti atsakingi už bet kokius šios svetainės lankytojų padarytus veiksmus, pavyzdžiui, įdėtas nuorodas ar pasisakymus. Jūs negalite naudotis šia svetaine (//golden-skill.ucoz.com) norėdami platinti ar siųstis bet kokią informaciją, jei neturite legalių teisių šiems veiksmams. Todėl Jūs privalote laikytis aukščiau nurodytų sąlygų. Oficialiems asmenims paprašius, puslapio administracija pasižada pašalinti jų saugomą ar kitą kenkėjišką informaciją iš puslapio turinio.
    | © 2010-2011 |
  Administracija - Mano statusas